• Konsultacje strategii RP na rzecz młodego pokolenia

• 18 maja przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (Maja Cituk, Jakub Mikielewicz oraz Oliwia Maciejewska) wraz z opiekunem wzięli udział w wideokonferencji organizowanej przez Kancelarię Premiera RP dotyczącej Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia dla województwa warmińsko - mazurskiego. Po części wstępnej konferencji, wysłuchaniu informacji od organizatorów, przemówień pełnomocnika rządu do spraw polityki młodzieżowej, ministra Piotra Mazurka, Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego oraz najmłodszego posła obecnej kadencji Sejmu Pana Roberta Gontarz. Przystąpiliśmy do dwugodzinnej efektywnej pracy nad postulatami w obszarze Rynek pracy i przedsiębiorczości.

W wydarzeniu wzięło udział niemal 700 młodych i pomysłowych osób.

Było to niezwykle ciekawe i interesujące wydarzenie.

Więcej informacji na temat konsultacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/dlamlodych.

Opiekun SU - Ewelina Król

• Wyniki konkursu

• Niezmiernie miło nam poinformować o wynikach międzyszkolnego konkursu informatyczno – przyrodniczego „Najpiękniejsze miasta Polski”.

I miejsce – Michalina Postrach SP 4 Giżycko

II miejsce – Lena Skoniecka SP 1 Giżycko

III miejsce – Zofia Chmielewska SP 1 Giżycko

Ada Dembińska SP 3 Giżycko

Amelia Zalewska SP 1 Giżycko

Antonii Zakrzewski SP 1 Giżycko

Serdecznie gratulujemy.

Nagrody oraz dyplomy zostaną przekazane wygranym w czerwcu.

Organizatorzy:

Ewelina Król

Ewa Konieczna

• Komunikat !!!

• Od 1 września 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Giżycku zatrudni nauczyciela fizyki. Osoby posiadające wymagane kwalifikacje i zainteresowane podjęciem pracy proszone są o składanie CV na adres: sp1@gizycko.plDyrekcja SP 1

• UKS "Jedyneczka"

• Serdecznie zapraszam dzieci w wieku 11- 15 lat do udziału w treningach lekkoatletycznych - UKS ,, Jedyneczka'' Giżycko. Zajęcia z lekkiej atletyki odbywają się zależnie od sytuacji pogodowej – na świeżym powietrzu (stadion MOSiR , ul. Moniuszki 5 w Giżycku). Treningi skierowane są do osób rozpoczynających i kontynuujących lekkoatletykę z nastawieniem na kształtowanie motoryki ( wytrzymałości, siły, skoczności, szybkości w formach zabawowych oraz ścisłych). Planowany termin zajęć: poniedziałki i środy w godzinach: 17:00  – 18:30. Zapisy na zajęcia  UKS ,, Jedyneczka '' Giżycko odbywają się  w dniach treningowych (poniedziałek i środa w godzinach 17.00 - 18.30) na stadionie MOSiRu, ul. Moniuszki 5, 11- 500 Giżycko.

Dołącz do klubu !

Zostań lekkoatletą!

• Komunikat !!!

• Uprzejmie informujemy, iż do dnia 31 maja br. należy składać wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022 (najlepiej drogą elektroniczną na adres sp1@gizycko.pl). Wzór karty zgłoszeniowej dostępny jest na stronie internetowej szkoły w zakładce: Świetlica. Informujemy jednocześnie, iż opieką  świetlicową szkoła obejmuje uczniów z klas I – III.