Nawigacja

Sukcesy Gimnazjum

Rok szkolny 2016 / 2017

KONKURSY PRZEDMIOTOWE W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


Lp.

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

16.

Nazwa konkursu

 

Zakwalifikowanie się  do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych:

- język polski

- historia

 

- wiedza o społeczeństwie

 

- matematyka

 

 

- chemia

 

 

- biologia

- fizyka

- geografia

 

- język niemiecki

 

- język angielski

 

 

 

IX Rejonowy Konkurs Ekologiczny

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST

 

 

 

 

 

Olimpiada Matematyczna Juniorów

 

 

Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny MULTITEST

 

 

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny Gżegżółka

 

 

 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS- sesja jesienna

 

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania (organizowany przez GCK Wilkasy)

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny na plakat promujący Polskę lub region w świecie.

 

 

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania literatury Henryka Sienkiewicza ( organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Giżycku)

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego – Olimpus- sesja jesienna

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii – Olimpus- sesja zimowa

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka niemieckiego  – Olimpus- sesja zimowa

 

Szkolny Konkurs wiedzy na temat życia i twórczości patrona szkoły Jana Pawła II ( dla klas I).

Szkolny Konkurs Plastyczny „Patron szkoły w oczach młodzieży”

Laureaci

 

 

 

 

 

Kacper Żurek IIId

Kacper Żurek IIId

 

Katarzyna Miałdun IIIa

 

Kacper Żurek IIId,

Jakub Puzio IIa

 

Kacper Żurek IIId,

Aleksandra Szpakowska IIIb

 

Kacper Żurek IIId

Kacper Żurek IIId

Kacper Żurek IIId

 

Patrycja Rużewicz IIId

 

Małgorzata Kalisz IIId

Julia Zielińska IId

 

 

Kacper Żurek – II miejsce

 

 

 

 

Julia Ciesińska Id- laureatka

( X miejsce w kraju)

Jakub Puzio IIa- laureat ( III miejsce w kraju)

Kacper Żurek IIID- laureat ( IV miejsce w kraju)

 

Jakub Puzio IIa i Kacper Żurek IIId zakwalifikowali się

do II stopnia OMJ

 

 

Jakub Puzio otrzymał status stypendysty

 

 

Kacper Żurek IIId- laureat ( V miejsce w kraju)

Piotr Grygianiec Ia- wyróżnienie ( XI miejsce w kraju)

Katarzyna Ksepka- III miejsce indywidualnie

Katarzyna Ksepka IIIa

Zuzanna Nowak IIb

Zuzanna Gulmontowicz IIIb

- II miejsce drużynowo

 

Julia Ciesińska Id- laureatka (VI miejsce w kraju)

Kacper Żurek IIId- laureat ( I miejsce w kraju)

 

Natalia Słowikowska – I miejsce

 

 

 

 

Olga Maksimiuk IIc- III miejsce

 

 

 

 

 

Julia Ciesińska-  III miejsce

Sylwia Jędra – wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

Hanna  Małek- laureatka

 

 

 

 

Wyniki w marcu

 

 

 

 

Wyniki w marcu

 

 

 

 

Julia Bolesławicz- laureatka

 

 

 

Zuzanna Macińska - laureatka

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

p. A.Burzyński

p. M.Glinka

 

p. M. Glinka

 

p. M. Grochowalska

 

 

p. M. Organ

 

 

p. J. Kowalska

p. J.Lewiński

p. M.Melnyk

 

p. E.Moszczyńska- Wierzchowska

p.A.Orczyc

p.A. Orczyc

 

 

p. J. Kowalska

 

 

 

 

p.M.Grochowalska

 

 

 

 

 

 

p.M.Grochowalska

 

 

 

 

p.M.Grochowalska

 

 

 

p.M.Melnyk

 

 

 

 

wszyscy poloniści

 

 

 

 

 

 

p. M. Grochowalska

 

 

 

 

p. J. Kiezik

 

 

 

 

 

p. K. Chrapowicka

 

 

 

 

 

p.K.Chrapowicka

p. M.Kozielska

 

 

 

 

 

 

 

p. A. Zaniewicz

 

 

 

 

p. M. Melnyk

 

 

 

 

p. E. Moszczyńska- Wierzchowska

p. M. Rudis- Rodak

 

 

p. B.Pieńkowska

 

 

 

p. B.Pieńkowska

Organizator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuratorium Oświaty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOWJM

 

 

 

 

 

 

Centrum Edukacji Szkolnej

W-wa

 

 

 

Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej

 

 

Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP

Agaty Kornhauser- Dudy

 

 

Centrum Edukacji Szkolnej

W-wa

 

 

 

 

 

 

 

 

GOK Wilkasy

 

 

 

 

 

Firma Olimpus W- wa

 

 

 

 

 

GOK Wilkasy

 

 

 

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Giżycku

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Edukacji Szkolnej

W-wa

 

 

 

Centrum Edukacji Szkolnej

W-wa

 

 

 

 

Centrum Edukacji Szkolnej

W-wa

 

 

 

 

 

 

 


Osiągnięcia sportowe żeglarstwo

 

 

Lp.

 

Nazwa imprezy sportowej

 

Kat.

 

Ranga / zasięg

Zajęte miejsce

  lokata

 

Nauczyciel

odpowiedzialny

1

XI Młodzieżowe Regaty w klasie DZ.

 

miejskie

1 załoga klasy 2a

M. Ambroch

2

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

cadet

ogólnopolskie

2 M. Dołęga

M. Ambroch

3

Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

cadet

ogólnopolskie

2 B. Ligęza

M. Ambroch

4

Ryński Maraton Windsurfingowy Polskiego Związku Windsurfingowego

Techno

ogólnopolskie

1 J. Cituk - m

3 K. Szukajt – m

3 M. Urban - k

3 M. Fedyk–k 6.8

M. Ambroch

5

Puchar Europy Centralnej

cadet

Międzynaro-

dowe

1 M. Dołęga

M. Ambroch

6

Mistrzostwa Województwa w klasie Optymist

OPP

wojewódzkie

7 J. Kamiński

1 A. Dziąba

M. Ambroch

 

  Inne osiagnięcia.


 

Lp.

 

Nazwa imprezy sportowej

 

Kat.

 

Ranga / zasięg

Zajęte miejsce

  lokata

 

Nauczyciel

odpowiedzialny

 

1.

 

Kluby Sportowe Orange

 

 

dz./chł.

 

kraj

 

I

 

K. Tomaszewska

T. Kazukiewicz

 

2.

 

Biało- Czerwony Bieg Niepodległości

 

 

dz./chł.

 

powiat

 

-

 

K. Tomaszewska

T. Kazukiewicz

R. Pawelec

 

3.

 

Mikst Siatkarski

 

 

dz./chł.

 

szkoła

 

-

 

K. Tomaszewska

T. Kazukiewicz

 

 

4.

 

Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego

 

 

dz./chł.

 

powiat

 

-

 

 

P. Trochim

 

5.

 

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

 

 

dz./chł.

 

powiat

 

-

 

 

P. Trochim

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1
    ul. Gimnazjalna 1
    11-500 Giżycko
  • (87) 4282416