Nawigacja

 • Komunikat

  Komunikat

  Szanowni Rodzice,

  z radością informujemy, iż, w związku z dużym zapotrzebowaniem opieki świetlicowej z Państwa strony, otrzymaliśmy na ten cel dodatkowe środki z Organu Prowadzącego Szkołę, wobec czego od poniedziałku 20 września br. organizacja pracy świetlicy przyjmie regularny charakter.

  Tym samym uczniowie, którzy zostali przyjęci na świetlicę w dniu 10 września br., od dnia 20 września br. funkcjonować w niej będą na regulaminowych zasadach.

  Dyrekcja SP 1

 • Komunikat

  Komunikat

            

  Szanowni Rodzice,

  wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, uprzejmie informujemy, iż dokonaliśmy zmian w tygodniowym planie lekcji oraz organizacji pracy szkoły tak, by od poniedziałku 13 września br. móc otoczyć opieką świetlicową wszystkich potrzebujących tego i spełniających kryteria przyjęcia uczniów klas I- III.

  Więcej informacji, w tym potwierdzenie przyjęcia dziecka, w wiadomościach indywidualnych w dzienniku Librus skierowanych do zainteresowanych Rodziców.

  Dyrekcja SP 1

 • Komunikat !

  Komunikat !

  Szanowni Rodzice,

  w związku z bardzo dużym zainteresowaniem opieką świetlicową wśród uczniów klas I- III, których podania wpłynęły w czerwcu lub sierpniu 2021, oraz ograniczoną liczbą godzin pracy wychowawców świetlicy przyznaną przez organ prowadzący Szkołę, a także innymi obwarowaniami, z przykrością informujemy, iż w bieżącym tygodniu nie jesteśmy w stanie zorganizować pracy świetlicy tak, by opieką świetlicową otoczyć uczniów, których podania wpłynęły po rekrutacji uzupełniającej, tj. ok. 01 września br.

  Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań (w tym przesunięć w planie lekcji), by opieką świetlicową otoczyć wszystkich potrzebujących i spełniających kryteria przyjęcia na świetlicę uczniów.

  O dalszych działaniach/ decyzjach informować będziemy na bieżąco, jednak nie wcześniej niż w nadchodzącym tygodniu.

  Dyrekcja SP 1

 • I Giżycka Mila 2021

 • Spotkania z Rodzicami

  Spotkania z Rodzicami
 • Informacja

  Informacja

  Uprzejmie informujemy, iż uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbędzie się w dniu 01 września br. o godz. 9.00 dla klas I- III oraz 10.00 dla klas IV- VIII przed budynkiem głównym szkoły. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do swoich sal na krótkie spotkania organizacyjne.

  Dzieci z oddziału przedszkolnego zapraszamy na godz. 9.30 do sali nr 18 (wejście do budynku szkoły z lewej strony).

  Udział w inauguracji jest obowiązkowy, uzasadniona nieobecność podlega usprawiedliwieniu.

  Klasy zajmują miejsca według oznaczeń. Rodziców/ prawnych opiekunów uprzejmie prosimy o niewchodzenie na wyznaczony teren szkoły.

  Jednocześnie przypominamy o obowiązującym w tym dniu stroju galowym oraz o wciąż obowiązujących zasadach bezpieczeństwa z uwagi na pandemię COVID- 19.

  Do zobaczenia już wkrótce!

  Dyrekcja i nauczyciele SP 1

 • Komunikat !

  Komunikat !

  Uprzejmie informujemy, iż lista uczniów przyjętych do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022 w rekrutacji uzupełniającej została udostępniona w gablocie na parterze w budynku głównym szkoły.

 • Grafik spotkań organizacyjnych

  Grafik spotkań organizacyjnych
 • Komunikat !!!

  Uprzejmie informujemy, iż w gablocie w przedsionku naszej szkoły udostępniliśmy:

  - listy uczniów oddziałów klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022,

  - wyprawki do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej (dodatkowo opublikowane),

  - wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2021/2022.

  Zachęcamy do zapoznania się!

 • Życzenia !!!

 • Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu.

  23 czerwca 2021 r. dzieci z oddziału przedszkolnego uroczyście pożegnały się z ,,zerówką". Na uroczystość przybyli Rodzice, Dyrekcja szkoły, logopeda, nauczyciele uczący religii i języka angielskiego. Były wiersze, piosenki i tańce. Niektórym popłynęły łzy wzruszenia. Jeszcze tylko zakończenie roku szkolnego i nowa przygoda! Tymczasem życzymy wszystkim powodzenia w pierwszej klasie!

 • Życzenia z okazji Dnia Ojca.

 • Wycieczka klasy III b

  Klasa III b wybrała się na ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym. Uczniowie wraz z wychowawczynią wybrali się na Twierdzę Boyen w Giżycku, gdzie uczestniczyli w grze terenowej "Gra w zielone". Na koniec spędzili wspólne chwile przy ognisku. To były piękne chwile.Klasa III b wybrała się na ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym. Uczniowie wraz z wychowawczynią wybrali się na Twierdzę Boyen w Giżycku, gdzie uczestniczyli w grze terenowej "Gra w zielone". Na koniec spędzili wspólne chwile przy ognisku. To były piękne chwile.

 • Karty rowerowe

  W dniu 21 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie uczniom klas czwartych ich pierwszego prawa jazdy- karty rowerowej. Warunkiem otrzymania tego ważnego dokumentu było wcześniejsze zaliczenie testów z wiadomości teoretycznych dotyczących przepisów ruchu drogowego oraz znajomości znaków drogowych, jak również pomyślne zdanie egzaminu praktycznego.
  ​​​​​​​ 
  Pani dyrektor Marina Rudis - Rodak  przestrzegała rowerzystów  przed brawurową jazdą, życząc rozwagi i ograniczonego zaufania, aby jazda była przyjemna , ale przede wszystkim bezpieczna.

 • Komunikat Gala Laureatów !

  Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, pracowników i przyjaciół szkoły,na transmisję z Gali Laureatów 2021 Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Jana Pawła II w Giżycku, która premierowo udostępniona zostaniew dniu 22 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 na szkolnej stronie facebook. Serdecznie zapraszamy! Społeczność SP 1

 • Komunikat.

  Komunikat.

  Szanowni Państwo,Drodzy Uczniowie,w związku z obostrzeniami sanitarnymi, uroczystość zakończenia roku szkolnego (piątek- 25 czerwca br.) w naszej szkole przeprowadzona będzie:- o godz. 8.30- klasy I- III,- o godz. 9.15- klasy IV- VIII,- o godz. 10.00- oddział przedszkolny (aula szkolna).Uroczystość odbędzie się na boisku szkolnym (w przypadku deszczowej pogody- w dużej sali gimnastycznej). W uroczystości wezmą udział jedynie uczniowie, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele Szkolnej Rady Rodziców. Szanownych Rodziców uprzejmie prosimy o niewchodzenie na teren szkoły (w tym na boisko szkolne). Po uroczystości ogólnej odbędą się spotkania klas z wychowawcami w salach lekcyjnych.Drodzy Uczniowie, prosimy Was o punktualne przybycie na apel oraz przypominamy Wam o obowiązującym w tym dniu stroju galowym. Jednocześnie przypominamy, iż, podczas spotkania na świeżym powietrzu nie obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, który, niezmiennie, obowiązuje w ogólnie dostępnych pomieszczeniach zamkniętych.Dyrekcja SP 1

 • Wycieczka

  W dniu 17 czerwca uczniowie klasy 4 b i 6 b wzięli udział w rejsie po okolicznych kanałach i jeziorach. Pogoda była wymarzona, klimat cudowny, a radość uczniów bezcenna. Rejs umilała nam szantowa muzyka, orzeźwiające lody oraz opowieści przewodnika. Po zejściu na ląd udaliśmy się na wspólny posiłek na giżyckie molo. Uczniowie podsumowali wspólne wyjście bardzo pozytywnie, z uśmiechem i pomysłami na kolejne integracyjne spotkanie zakończyliśmy dzisiejszą wspaniałą wycieczkę. 

   
 • Szkolny Pokaz Talentów.

  Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku, kierowane przez panią Dyrektor Ewę Ostrowską, ufundowało nagrody w Szkolnym Pokazie Talentów. Nagrody będą wręczone wyróżnionym uczniom podczas podsumowania pracy szkoły na zakończenie roku szkolnego. Dziękujemy !!!

 • Certyfikat

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1
  ul. Gimnazjalna 1
  11-500 Giżycko
 • (87) 4282416