• Rok szkolny 2016 / 2017

        • KONKURSY PRZEDMIOTOWE W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


          Lp.

           

          1.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          2.

           

           

           

           

          3.

           

           

           

           

           

           

          4.

           

           

           

          5.

           

           

           

           

          6.

           

           

           

           

          7.

           

           

           

           

           

           

          8.

           

           

           

          9.

           

           

           

           

           

           

          10.

           

           

           

           

           

          11.

           

           

           

           

           

           

           

           

          12.

           

           

           

           

          13.

           

           

           

           

          14.

           

           

           

           

          15.

           

           

           

          16.

          Nazwa konkursu

           

          Zakwalifikowanie się  do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych:

          - język polski

          - historia

           

          - wiedza o społeczeństwie

           

          - matematyka

           

           

          - chemia

           

           

          - biologia

          - fizyka

          - geografia

           

          - język niemiecki

           

          - język angielski

           

           

           

          IX Rejonowy Konkurs Ekologiczny

           

           

           

          Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST

           

           

           

           

           

          Olimpiada Matematyczna Juniorów

           

           

          Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci

           

           

           

          Ogólnopolski Konkurs Geograficzny MULTITEST

           

           

           

          Powiatowy Konkurs Ortograficzny Gżegżółka

           

           

           

           

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS- sesja jesienna

           

          Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania (organizowany przez GCK Wilkasy)

           

           

          Wojewódzki Konkurs Plastyczny na plakat promujący Polskę lub region w świecie.

           

           

          Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania literatury Henryka Sienkiewicza ( organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Giżycku)

           

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego – Olimpus- sesja jesienna

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii – Olimpus- sesja zimowa

           

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka niemieckiego  – Olimpus- sesja zimowa

           

          Szkolny Konkurs wiedzy na temat życia i twórczości patrona szkoły Jana Pawła II ( dla klas I).

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Patron szkoły w oczach młodzieży”

          Laureaci

           

           

           

           

           

          Kacper Żurek IIId

          Kacper Żurek IIId

           

          Katarzyna Miałdun IIIa

           

          Kacper Żurek IIId,

          Jakub Puzio IIa

           

          Kacper Żurek IIId,

          Aleksandra Szpakowska IIIb

           

          Kacper Żurek IIId

          Kacper Żurek IIId

          Kacper Żurek IIId

           

          Patrycja Rużewicz IIId

           

          Małgorzata Kalisz IIId

          Julia Zielińska IId

           

           

          Kacper Żurek – II miejsce

           

           

           

           

          Julia Ciesińska Id- laureatka

          ( X miejsce w kraju)

          Jakub Puzio IIa- laureat ( III miejsce w kraju)

          Kacper Żurek IIID- laureat ( IV miejsce w kraju)

           

          Jakub Puzio IIa i Kacper Żurek IIId zakwalifikowali się

          do II stopnia OMJ

           

           

          Jakub Puzio otrzymał status stypendysty

           

           

          Kacper Żurek IIId- laureat ( V miejsce w kraju)

          Piotr Grygianiec Ia- wyróżnienie ( XI miejsce w kraju)

          Katarzyna Ksepka- III miejsce indywidualnie

          Katarzyna Ksepka IIIa

          Zuzanna Nowak IIb

          Zuzanna Gulmontowicz IIIb

          - II miejsce drużynowo

           

          Julia Ciesińska Id- laureatka (VI miejsce w kraju)

          Kacper Żurek IIId- laureat ( I miejsce w kraju)

           

          Natalia Słowikowska – I miejsce

           

           

           

           

          Olga Maksimiuk IIc- III miejsce

           

           

           

           

           

          Julia Ciesińska-  III miejsce

          Sylwia Jędra – wyróżnienie

           

           

           

           

           

           

           

          Hanna  Małek- laureatka

           

           

           

           

          Wyniki w marcu

           

           

           

           

          Wyniki w marcu

           

           

           

           

          Julia Bolesławicz- laureatka

           

           

           

          Zuzanna Macińska - laureatka

          Nauczyciel przygotowujący

           

           

           

           

           

          p. A.Burzyński

          p. M.Glinka

           

          p. M. Glinka

           

          p. M. Grochowalska

           

           

          p. M. Organ

           

           

          p. J. Kowalska

          p. J.Lewiński

          p. M.Melnyk

           

          p. E.Moszczyńska- Wierzchowska

          p.A.Orczyc

          p.A. Orczyc

           

           

          p. J. Kowalska

           

           

           

           

          p.M.Grochowalska

           

           

           

           

           

           

          p.M.Grochowalska

           

           

           

           

          p.M.Grochowalska

           

           

           

          p.M.Melnyk

           

           

           

           

          wszyscy poloniści

           

           

           

           

           

           

          p. M. Grochowalska

           

           

           

           

          p. J. Kiezik

           

           

           

           

           

          p. K. Chrapowicka

           

           

           

           

           

          p.K.Chrapowicka

          p. M.Kozielska

           

           

           

           

           

           

           

          p. A. Zaniewicz

           

           

           

           

          p. M. Melnyk

           

           

           

           

          p. E. Moszczyńska- Wierzchowska

          p. M. Rudis- Rodak

           

           

          p. B.Pieńkowska

           

           

           

          p. B.Pieńkowska

          Organizator

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Kuratorium Oświaty

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          FOWJM

           

           

           

           

           

           

          Centrum Edukacji Szkolnej

          W-wa

           

           

           

          Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej

           

           

          Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP

          Agaty Kornhauser- Dudy

           

           

          Centrum Edukacji Szkolnej

          W-wa

           

           

           

           

           

           

           

           

          GOK Wilkasy

           

           

           

           

           

          Firma Olimpus W- wa

           

           

           

           

           

          GOK Wilkasy

           

           

           

           

           

          Miejska Biblioteka Publiczna w Giżycku

           

           

           

           

           

           

           

          Centrum Edukacji Szkolnej

          W-wa

           

           

           

          Centrum Edukacji Szkolnej

          W-wa

           

           

           

           

          Centrum Edukacji Szkolnej

          W-wa

           

           

           

           

           

           

           


          Osiągnięcia sportowe żeglarstwo

           

           

          Lp.

           

          Nazwa imprezy sportowej

           

          Kat.

           

          Ranga / zasięg

          Zajęte miejsce

            lokata

           

          Nauczyciel

          odpowiedzialny

          1

          XI Młodzieżowe Regaty w klasie DZ.

           

          miejskie

          1 załoga klasy 2a

          M. Ambroch

          2

          Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

          cadet

          ogólnopolskie

          2 M. Dołęga

          M. Ambroch

          3

          Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

          cadet

          ogólnopolskie

          2 B. Ligęza

          M. Ambroch

          4

          Ryński Maraton Windsurfingowy Polskiego Związku Windsurfingowego

          Techno

          ogólnopolskie

          1 J. Cituk - m

          3 K. Szukajt – m

          3 M. Urban - k

          3 M. Fedyk–k 6.8

          M. Ambroch

          5

          Puchar Europy Centralnej

          cadet

          Międzynaro-

          dowe

          1 M. Dołęga

          M. Ambroch

          6

          Mistrzostwa Województwa w klasie Optymist

          OPP

          wojewódzkie

          7 J. Kamiński

          1 A. Dziąba

          M. Ambroch

           

            Inne osiagnięcia.


           

          Lp.

           

          Nazwa imprezy sportowej

           

          Kat.

           

          Ranga / zasięg

          Zajęte miejsce

            lokata

           

          Nauczyciel

          odpowiedzialny

           

          1.

           

          Kluby Sportowe Orange

           

           

          dz./chł.

           

          kraj

           

          I

           

          K. Tomaszewska

          T. Kazukiewicz

           

          2.

           

          Biało- Czerwony Bieg Niepodległości

           

           

          dz./chł.

           

          powiat

           

          -

           

          K. Tomaszewska

          T. Kazukiewicz

          R. Pawelec

           

          3.

           

          Mikst Siatkarski

           

           

          dz./chł.

           

          szkoła

           

          -

           

          K. Tomaszewska

          T. Kazukiewicz

           

           

          4.

           

          Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego

           

           

          dz./chł.

           

          powiat

           

          -

           

           

          P. Trochim

           

          5.

           

          Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

           

           

          dz./chł.

           

          powiat

           

          -

           

           

          P. Trochim

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1
      • sp1@gizycko.pl
      • mirek_boc@tlen.pl
      • (87) 4282416
      • ul. Gimnazjalna 1 11-500 Giżycko Poland
      • Nr tel. SEKRETARIAT 87 428-24-16 DYREKTOR 798610757 WICEDYREKTOR 798610684 POKÓJ NAUCZYCIELSKI 798610833 BIBLIOTEKA 798610915 PEDAGOG 798611009 LOGOPEDA 798611396 SALA GIMNASTYCZNA – DUŻA 798611142 SALA GIMNASTYCZNA - MAŁA 798611366 PIELĘGNIARKA 798611386 ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 798616768 ŚWIETLICA 798616440 KIEROWNIK GOSPODARCZY 798616122 PRACOWNICY OBSŁUGI 798616521 KUCHNIA 798616700
  • Galeria zdjęć

      brak danych