• Rok szkolny 2013/2014

• Sukcesy naukowe szkoły za 2013/ 2014 rok.

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Marta Sieńko 3b – laureatka z j. polskiego i j. angielskiego, finalistka z wiedzy o społeczeństwie

Ewelina Kowalska 3a – laureatka z geografii,  finalistka z biologii i z j. niemieckiego

Filip Czyż 3a – laureat z historii

Grzegorz Ziółkowski 3a – laureat z wos, finalista z matematyki

Grzegorz Ksepka 3a – laureat z fizyki, finalista z matematyki i wos

Aleksandra Korol  2a – laureatka z geografii

Kacper Cemka 3a – laurat z matematyki

Kinga Łozak 3a - laureatka z chemii

Szymon Ławrukiewicz 2a – finalista z historii

Dominik Pieńkowski 3b – finalista z historii

Klaudia Romejko 3c – finalistka z wos

Dawid Jarosz 3a – finalista z j. niemieckiego

Sukcesy matematyczne

Marcin Buko, uczneń klasy 1a – laureatogólnopolskich konkursów matematycznych takich jak: Multitest 2012, Wstęga Mobiusa, Pingwin 2013 oraz ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych: OLIMPUS Sesja jesienna i zimowa, PIONIER 2013, a także Rejonowego Konkursu Jantar

Marta Chełkowska, uczennica kl. 2a - zdobywczyni I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus; laureatka ogólnopolskich konkursów matematycznych: Multitest 2012, Panda 2014, Wstęga Mobiusa oraz ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych: OLIMPUS Sesja jesienna i wiosenna, „Archimedes z Matematyki”i Rejonowego Konkursu Jantar, wyróżnienia: w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej PIONIER 2013 i w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki PINGWIN 2013.

Grzegorz Ziółkowski, uczeń klasy 3a - laureat: Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes z Matematyki, Ogólnopolskiego  Konkursu    Panda  2014oraz Albus, zdobył także wyróżnienie: w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej PIONIER 2013 oraz w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

Grzegorz Ksepka, uczeń klasy 3a - laureat ogólnopolskich  olimpiad przedmiotowych z matematyki: OLIMPUS Sesja jesienna i zimowa oraz PIONIER 2013; laureatogólnopolskich  konkursów przedmiotowych:  Panda  2014 i Albus. Ponadto zdobył wyróżnienie w XII Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych.

KacperCemka, uczeń klasy 3a - laureat ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych z matematyki jak: OLIMPUS Sesja jesienna, zimowa i wiosenna, Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego  Albus; zdobył wyróżnienia: w XII Warmińsko-Mazurskich  Zawodach  Matematycznych oraz Międzynarodowym Konkursie  „Kangur Matematyczny”.

Szymon Ławrukiewicz, uczeń klasy 2a - wielokrotny laureatmatematycznych konkursów takich jak: Ogólnopolski Multitest 2012, Panda 2014 i Albus oraz ogólnopolskich olimpiad: OLIMPUS Sesja jesienna i „Archimedes z Matematyki”, a także Rejonowego Konkursu Jantar.

Julia Dębicka, uczennica kl. 2a - laureatka I stopnia: Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy „Archimedes z Matematyki”,zdobyła też wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej PIONIER 2013.

Wiktorię Woronko, uczennica kl. 1a - laureatka ogólnopolskich konkursów matematycznych:  Multitest 2012 oraz Albus, uzyskała wyróżnienia: w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” i w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej PIONIER 2013.

Katarzyna Ziółkowska, uczennica kl. 1a - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej PIONIER 2013, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus.

Kamil Gawlicki, uczeń kl. 2a - laureatOgólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Matematyki OLIMPUS Sesja jesienna.

AnnaKusznerczuk, uczennica kl. 1a - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Albus  zdobywczyni
          I miejsca w Rejonowym Konkursie Jantar.

Zuzanna Lasota, uczennica kl. 2a - laureatka:ogólnopolskich konkursów przedmiotowych: Panda 2014 i Albus.

Aleksandra Korol i Bartłomiej Ładny, uczniowie kl. 2a –zdobywcy wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus.

Inne:

Ewelina Kowalska z klasy 3a - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Geografii – Olimpus sesja jesienna oraz Ogólnopolskiego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego.

Aleksandra Korol z klasy 2a - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z geografii - Olimpus sesja jesienna oraz zdobywczyniwyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie GeograficznymMultitest 2013

KingaŁozak z klasy 3a - laureatkaOgólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Chemii- Olimpus sesja wiosenna.

Grzegorz Ksepka z klasy 3a - zdobywca wyróżnieniaw Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego:Grzegorz Ksepka, Klaudia Romejko z klasy 3c, Paula Kamińska, Paulina Pupiałłooraz Katarzyna Appelrod z klasy 3a.

Julia Dębicka z klasy 2a - laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego – Olimpus sesja wiosenna.