Nawigacja

 • Komunikat !

  Komunikat !

  Szanowni Rodzice, Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
  uprzejmie informujemy, że w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół Ministerstwo Edukacji Narodowej utrzymało obowiązujące przepisy umożliwiające prowadzenie kształcenia na odległość. Do 24 maja 2020 r. nasza Szkoła będzie zamknięta.Jednocześnie informujemy, że zgodnie z ustaleniami MEN egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2020 r.
  Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za dotychczasową współpracę, wsparcie i zrozumienie.Nadal prosimy Państwa o systematyczne sprawdzanie wiadomości w Librusie, na stronie internetowej szkoły oraz utrzymanie kontaktu z wychowawcami.Prosimy ze szkołą kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
  Telefony:Sekretariat: 798 610 658
  Dyrektor: 798 610 757
  Wicedyrektor: 798 610 684
  E-mail: sp1@gizycko.pl
  W godzinach 8.00-10.00 w sekretariacie pełniony będzie dyżur.
  Wszelkie sprawy prosimy zgłaszać drogą mailową wraz z podanym kontaktem. W miarę możliwości będziemy odpowiadać na bieżąco.
  Ponadto w okresie obowiązywania kształcenia na odległość, pod niżej podanymi numerami telefonów opiekę pielęgniarską świadczą panie pielęgniarki:
  P. Krystyna Piech- tel. 608 373 264 (w godz. 8.00- 15.00)P.
  Anna Skurska- tel. 798 611 386 (w godz. 8.00- 14.00)

  Do dyspozycji uczniów oraz rodziców/ opiekunów prawnych pozostają również pedagodzy oraz logopeda, z którymi kontakt telefoniczny możliwy jest w określonych niżej terminach:
   Pedagog p. Grażyna Moro - każdego dnia od 8.00 do 12.30, tel. 798 611 009,b.
  Pedagog p. Karolina Jankowska - każdego dnia od 10.00 do 14.00, tel. 798 616 521,

  Logopeda p. Joanna Witek - środa od 10.00 do 13.30
  oraz czwartek od 12.00 do 13.30, tel. 798 611 396.

  Z wyrazami szacunku Dyrekcja i pracownicy SP 1

 • Komunikat !

  Komunikat !

  Uprzejmie informujemy, iż listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 znajdują się w zakładce: Rekrutacja- klasa pierwsza.

 • List do Ziemi

 • Kanapki klasy 3 a

  W zeszłym tygodniu uczniowie z klasy 3 A wykonywali w domu samodzielnie kanapki. Tak przygotowane śniadanie na pewno smakuje lepiej. A oto efekty ;)

 • Hodowla fasoli

  Cały miesiąc klasa 3 a zajmowała się hodowlą fasoli. Z fasolą bywało różnie: jednym rosła, innym nie chciała. A oto efekty.

 • Prace 3 a

  W ubiegłym tygodniu klasa 3 a wykonała wiosenne prace plastyczne - powstały przepiękne przebiśniegi. Przecież mamy wiosnę :)

 • Komunikat - rekrutacja

  Komunikat - rekrutacja

  Uprzejmie informujemy, iż listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021 znajdują się w zakładce: Rekrutacja- oddział przedszkolny.

 • Lista zakwalifikowanych - komunikat!

  Lista zakwalifikowanych - komunikat!

  Uprzejmie informujemy, iż lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021 znajduje się w zakładce: Rekrutacja- oddział przedszkolny.

 • Rekrutacja - komunikat!

  Rekrutacja - komunikat!

  Uprzejmie informuję, iż listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do SP 1 zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w terminach:

  - do oddziału przedszkolnego- 08 kwietnia br.

  - do klasy pierwszej- 22 kwietnia br.

  Aneta Zaniewicz- przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

 • Praca szkoły - komunikat.

  Szanowni Rodzice, Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w dniach 16-25 marca br. w związku z zaistniałą sytuacją nasza Szkoła będzie zamknięta.

  Rodziców uczniów prosimy o systematyczne sprawdzanie wiadomości w Librusie, na stronie internetowej szkoły oraz utrzymanie stałego kontaktu z wychowawcami.

  Prosimy ze szkołą kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

  Telefony:

  Sekretariat: 798 610 658;

  Dyrektor: 798 610 757;

  Wicedyrektor: 798 610 684;

  E-mail:sp1@gizycko.pl

  W godzinach 8.00-9.30 w sekretariacie szkoły pełniony będzie dyżur. Wszelkie sprawy prosimy zgłaszać drogą mailową wraz z podanym kontaktem. W miarę możliwości będziemy odpowiadać na bieżąco.

  Rodziców zainteresowanych rekrutacją do klasy I lub oddziału przedszkolnego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

                                                                                                            Z wyrazami szacunku

                                                                                                            Dyrekcja i pracownicy SP 1

   

 • Komunikat w sprawie rekrutacji 2020 / 2021

 • Informacja!!!

  Informacja!!!

  Szanowni Państwo,na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej znajdą Państwo odpowiedzi na wiele nurtujących pytań w związku z zaistniałą sytuacją. Proszę zajrzeć do artykułu: O czym należy wiedzieć? Zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych - pytania i odpowiedzi.Link:https://liblink.pl/yueyw6H6eGDyrekcja SP 1

 • Apel do Rodziców !!!

  Apel do Rodziców !!!

  Szanowni Państwo Rodzice naszych uczniów,w dniu dzisiejszym rozpoczyna się 14-dniowy okres, w którym zajęcia szkolne będą zawieszone. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci, a naszych uczniów, apelujemy o dopilnowanie, by w tym czasie dzieci pozostawały w domach.Przypominamy, ponadto, że czas ten nie jest wolny od nauki. Nauczyciele będą komunikować się z uczniami za pomocą e-dziennika w celu wyznaczania zadań. Dlatego też prosimy Państwa o monitorowanie zaangażowania dziecka w ich realizację.Dyrekcja i nauczyciele SP 1

 • Apel do uczniów !!!.

  Uwaga Uczniowie!!!

  W okresie zawieszonych zajęć, tj. 12-25 marca, pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, sklepy, centra handlowe). Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Odpowiedzialnie wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć. Przeczytajcie ulubioną książkę, spróbujcie uzupełnić swoje wiadomości, rozwijajcie kompetencje. Skorzystajcie przy tym z darmowej platformy e-podreczniki.pl i materiałów. Przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń.Dyrekcja SP 1

 • Komunikat!

  Szanowni Rodzice,

  ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne dorosłych i dzieci, zajęcia zostaną zawieszone od 12 do 25 marca br..12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone wyłącznie zajęcia opiekuńcze. Proszę o odwołanie obiadów w tych dniach, jeżeli dziecko pozostanie w domu.Zachęcajcie Państwo dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie e-podręczniki.pl. udostępni szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.Jeśli mają Państwo dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS. Jeżeli nad dzieckiem opiekę będzie sprawowała inna osoba, przekażcie Państwo podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny. Jednocześnie apeluję, aby w miarę możliwości nad dziećmi opieki nie sprawowały osoby starsze, z grupy największego ryzyka.Ponadto proszę rygorystycznie przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie. Śledźcie Państwo na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.Odsyłam Państwa również do informacji zamieszczonych na stronie MEN:https://liblink.pl/l1w5YaYeDXJednocześnie proszę na bieżąco śledzić komunikaty przez nas zamieszczane.Dyrekcja SP 1

 • Światowy Dzień Dentysty.

  5 marca klasa II b obchodziła Światowy Dzień Dentysty. Uczniowie utrwalili zasady higieny jamy ustnej. Poznali ciekawostki na temat zębów oraz pracy dentysty. Wykonali karty pracy oraz dokładnie wyszczotkowali wszystkie ząbki. Na zakończenie zajęć każdy uczeń otrzymał Certyfikat uczestnictwa w Światowym Dniu Dentysty.

 • Mamo, tato - piję wodę.

  W ramach szkolnego projektu "Mamo, tato piję wodę" uczniowie klasy I B wraz z rodzicami przy udziale wychowawczyni Elizy Perwejnis wykonali tablicę ilustrującą poziom cukru w popularnych napojach, co daje rzeczywisty obraz spożywanego cukru. Tablica została powieszona na korytarzu przy stołówce szkolnej.  Już w pierwszych godzinach od jej powieszenia, tablica cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wszystkich uczniów naszej szkoły. Zapraszam również rodziców do zapoznania się z tą ekspozycją. Rodzicom klasy I B dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

   

 • Czytamy z klasą.

  Klasa I B zakończyła 26 lutego realizację drugiej części projektu Czytamy z klasą - lekturki spod chmurki. 

  Tym razem były to książki, których bohaterami były zwierzęta. Dzięki uprzejmości jednej z mam P. Agnieszki Targońskiej dzieci poznały przygody psa, który jeździł koleją i był prawdziwym przyjacielem człowieka. 

  Nawiązując do wysłuchanie książki uczniowie wykonali prace plastyczne, a także wzięli udział  w warsztatach dogoterapii.

 • Moja ulubiona książka.

  28 lutego uczniowie klasy II b prezentowali samodzielnie wykonane projekty na temat ,,Moja ulubiona książka". Prezentacje były bardzo ciekawe, wykonane estetycznie oraz bogate w wiadomości. Zdecydowanie ulubioną książką klasy II b jest ,,Kubuś Puchatek". Kolejne projekty już niedługo. 

 • Ogłoszenie !!!

  Ogłoszenie !!!

  Szanowni Państwo
  ,
  na prośbę organu prowadzącego, tj. Gmina Miejska Giżycko, uprzejmie informujemy, że Gmina realizuje projekt pn. Strategia Rozwoju Elektromobilności dla Miasta Giżycka na lata 2019-2020.Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety badającej oczekiwania mieszkańców dotyczące rozwoju elektromobilności na terenie naszego miasta.Badanie prowadzone jest w dwóch formach, w wersji elektronicznej (link do ankiety) oraz w wersji papierowej. Termin ankietowania upływa w dniu 20 marca 2020 r.Link do ankiety: https://liblink.pl/p0QodyvJ79 
  Opis do linku/działania: https://liblink.pl/Ntlmanj1HT fbclid=IwAR1B6pWZo7_gFC_spMc34PxVxKhXqQ_ZmJbgx6VMMmnQcj8FX-YwXHQ-vMZachęcamy do jej wypełnienia.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1
  ul. Gimnazjalna 1
  11-500 Giżycko
 • (87) 4282416